Tööriistad ja seadmed - Tööriistad - Iwata
IWATA
Anest Iwata Euroopa töörühma missiooniks on pakkuda kõikidele tööstusliku värvimise valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele eesrindlikku tehnoloogiat, mida arendatakse pidevalt ning mis võimaldab teie töökorraldust pidevalt täiustada.
Anest Iwata valikusse kuuluvad mitmed aerograafid, värvipüstolid, pumbad ja lisatarvikud, mida kasutatakse erinevatel värvimisetappidel ning erinevates valdkondades. Meie tooted vastavad kõikidele nõuetele. Autoremont, puidust, nahast ning plastikust seadmete tootmine jne on vaid mõned näited meie toodete kasutamisvõimaluste kohta.
Anest Iwata Euroopa töörühm vastutab ka selle eest, et parimat viimistlust saaks saavutada madalama hinnaga. Meie tootevalikust leiavad kasutajad tooteid, millel on täiuslik tasakaal energia kasutamise ja energiakulu suhtes - see tähendab, et kui inimesed kasutavad Anest Iwata tooteid, aitavad nad meie ümbritsevat keskkonda säilitada ning parendada.
Kõik Anest Iwata Euroopa Group töötajad kasutavad oma teadmisi ja oskusi selleks, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ja kvaliteetseid tooteid ning rahuldada neid kvaliteetsete toodetega, mis on usaldusväärsed, hea mainega ja alati uuenduslikud.
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud