Tööriistad ja seadmed - Tööriistad - P.M.T.
P.M.T. S.r.l.
Firmale P.M.T. S.r.l on väljastatud sertifikaat EN ISO9001(2000): see on vajalik selleks, et saaksime oma klientidele pakkuda kõrgeimal tasemel efektiivsust ja kvaliteeti. Seepärast töötavad meil ainult professionaalsed tehnikud ja püüame olla kursis kõikide arenenud tehnoloogiatega.
P.M.T. on Itaalia firma, mis on loodud aastal 1987 ning mis on spetsialiseerunud värvipüstolite ning suruõhuseadmete ja tarvikute tootmisele ja müügile. Ettevõte asub Bergamos, Milano lähedal, mis on Itaalia üks suuremaid tööstuspiirkondi.
P.M.T. ajalugu algas umbes 1930. aastal, kui Giuseppe STROPPA poolt asutatud ettevõte spetsialiseerus värvipüstolite ja kompressoritarvikute tootmisele. See prestiižne firma on aja jooksul läbinud mitmeid muudatusi. 1970. aastatel jätkasid firma juht FELICE PEDERSOLI ja Giuseppe STROPPA pojapoeg Davide SACCO traditsiooni, luues firma ESSEPI, mille väga edukas toimimine tõi kaasa uue firma P.M.T. loomise. P.M.T. suur eelis seisneb selles, et see suudab suurepäraselt õppida varasemate põlvkondade kogemustest ning kombineerida neid kaasaegsete professionaalsete tehnoloogiatega.
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud