Autode värvimine
AUTODE VÄRVIMINE
Autovärvide ajalugu viib meid tagasi XX sajandi algusesse. Metalli-, puidu- ning kivipindu on kaetud juba väga kaua. Samas tuleb tunnistada, et autode katmine ja värvimine sai alguse 1910. aastatel, umbes 6 aastat pärast seda kui Henry Ford rajas ettevõte Ford Motor Company. Autode värvimisel lähtuti kergete hoburakendite värvimisest. Täpselt nii nagu vanasti kanti värv pinnale pintsliga ning lasti siis kuivada. Värv lihviti ning peale kanti uus kiht. Kui värvikiht on piisavalt paks, poleeriti pinnad lõplikult. Selline protsess kestis umbes 40 päeva. Samas puudusid erinevad värvitoonid. Arvatavasti mäletate Henry Fordi sõnu:
„Te võite osta ükskõik, millist värvi auto juhul kui selleks värviks on must“.
Sellist metoodikat kasutati 1920. aastate keskpaigani.

Nüüd, rohkem kui sada aastat hiljem on sõidukite viimistlus uskumatult muutunud - ühest mustast toonist enam kui 200 000 erineva värvitoonini, mis võivad olla tõeliselt maagilised ning muuta värvi nagu kameeleon. Üks värv võib sisaldada kuni nelja erinevat värvitooni, mida võib üheaegselt näha. Pinnad muudavad maagiliselt värvi nagu kameeleon, võimaldades jäädvustada kuni neli tooni ühevärvilist korraga. GLASURIT valikus on üle 7000 värvitooni. Koos värvide tootmise tehnoloogia muutumisega muutub värvimise tehnoloogia palju kiiremini ning muudab kogu protsessi palju lihtsamaks ning kiiremaks. Me püüdleme veelgi suurema professionaalsuse poole ning seega soovime olla enda klientidele veelgi kiiremaks ja usaldusväärsemaks partneriks.
GLASURIT on värvi tootmisega tegelenud juba rohkem kui sada aastat. Peaaegu iga aasta meenutab papagoid - firma GLASURIT sümbolit, mis tähistab kvaliteedi ja arengut. Siin saab õppida, kuidas brändi arendada ning seda kuidas GLASURIT suudab innovatsiooni abil jätkuvalt kehtestada uusi standardeid. 1888 aastal Max Winkelmanni poolt Hamburgis asutatud ettevõte alustas värvide ja lakkide tootmisega. Varsti peale seda sai ta ka värve ja lakke tootva tehase omanikuks.
Esindame ühte juhtivatest kaubamärkidest sõiduautode ja tarbesõidukite viimistluse valdkonnas. Koos nendega saame vastata kõikidele teie küsimustele ning saame lahendada probleeme, mis on tekkinud tööprotsessi käigus.
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud