Tööriistad ja seadmed
TÖÖRIISTAD JA SEADMED
Professionaalsed tööriistad on mõeldud kasutamiseks töökodades selleks, et suurendada efektiivsust. Välja võib tuua neli olulist faktorit: ajavõit, rahaline sääst, tervisekaitse, ning efektiivsuse suurenemine.
Kogemus näitab, et paljud tööõnnetused on põhjustatud sellest, et töötajad kasutavad katkiseid tööriistu ja seadmeid. Kasutage ainult tööriistu ja seadmeid, mis on heas seisukorras. Kasutage seadmeid ainult tootja poolt ette nähtud otstarbeks. Töövahendeid tuleb pidevalt kontrollida ning neid tuleb põhjalikult puhastada. Vigastuste ning töövahendi purunemise vältimiseks tuleb kasutada sobivat õli.
Seadmed on kõikide autoremonditöökodade kõige olulisemaks komponendiks. Äritegevuses on kõige esmaseks ja seega peamiseks ülesandeks vältida tootmisprotsessi peatumist või aeglustumist kuna see võib põhjustada rahalist kaotust. Seepärast püüame leida klientidele parimaid lahendusi, pakkudes neile kvaliteetseid tööriistu ja seadmeid, mida nad saavad endale lubada ja mis täidavad oma funktsioone nii hästi kui võimalik. Müüme professionaalidele mõeldud seadmeid selleks, et spetsialistid saaksid oma tööd teha ning seadmed kestaksid nii kaua, kui võimalik. Turgu uurides oleme näinud, et seadmele esitatakse nõudmisi erinevates kategooriates. Seetõttu pakume seadmeid, mis on erinevas hinnaklassis. Valida saab nii professionaalidele kui ka asjaarmastajatele mõeldud seadmete hulgast. Lisaks toimib meie ettevõttes tööriistade remont, kus töötab rohkem kui viieaastase töökogemusega spetsialist.
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud