Professionaalidele
MUUDAME OLUKORDA PAREMAKS
Kuidas olla professionaalne spetsialist? Paljud ei saa aru, mida see tähendab. See tähendab seda, et olete oma valdkonnas oskustöötaja ning te teenite sellega raha.
Meie ettevõtte Glasur Grupp OÜ ei ole Eesti turul tegutsenud liiga kaua kuid vaatamata sellele võite meid tõsiselt võtta. Professionaalsus ei ole meile lihtsalt väljendiks. Meie eesmärgiks on olla parim oma valdkonnas, autode värvimise valdkonnas. Meie eesmärgiks on professionaalne tegutsemine kõikides valdkondades: püüame välja koolitada parimaid tehnikuid, parimaid müügiesindajaid ning luua meeskondi, kes toetavad meie kliente ning teevad koostöö meeldivaks. Me oleme vastutavad ja tähelepanelikud ning tahame protsesse paremaks muuta. Meie peamiseks ülesandeks on kvaliteedistandardite tõstmine.
Muudame olukorda paremaks!
Soovime eelkõige rahuldada klientide vajadusi, luua kõikidega tugevaid ja usalduslikke aastatepikkuseid suhteid ning arendada kasulikke partnerlussuhteid.

Meie firma on valmis aitama teid oma tööde planeerimisel ning me jagame näpunäiteid selle kohta, kuidas saavutada eesmärke ning muuta oma töökoja töökorraldust. Aitame tõsta teie firma professionaalset taset ning aitame teil jõuda Eesti juhtivate ettevõtete hulka. Meie firma aastakümnete pikkune kogemus võimaldab jagada nõuandeid selle kohta, kuidas saab toimida paremini, kiiremini ja tasuvamalt.

Lisaks äri edendamise võimalustele pakume laias valikus tooteid kuni viiekümnes maailma riigis. Meie tootevalik hõlmab erinevaid turusegmente, alates kõrge kvaliteediga toodetest (nagu BASF ja Akzo Nobel) kuni asjaarmastajatele sobivate toodeteni. Tootevaliku leiate meie veebilehelt.

Üheks olulisemaks kliendisuhtluse aluseks on laiapõhjaline koolituse ja kutseoskuste parandamine läbi koolituste. Pakume koolitusi erinevates riikides (NOVOL; Saint Gobain; Akzo Nobel; BASF) ning kutsume külla erinevate tootjate esindajaid.

Meie tehnik Tõnu Tammisto kulub Eesti kõige professionaalsemate tehnikute hulka. Tõnu on Eesti koolides kasutatava automaalrite õpiku kaasautor. Lisaks unikaalsete teadmiste jagamisele võib Tõnu läbi viia kahe- või kolmepäevaseid auditeid, mille tulemusena antakse juhiseid tööprotsesside kiirendamiseks, kvaliteedi parandamiseks ning tasuvuse suurendamiseks.
Teie ettevõte muutub professionaalsemaks ja konkurentsivõimelisemaks!
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud