Autode värvimine - Dynacoat
TÕESTATUD VIIMISTLUSVÄRVIDE SÜSTEEM
Dynacoat tootevalik sisaldab täielikku sõidukite viimistlustoodete süsteemi, mis tagab suurepärase värvitäpsuse. Kui olete tuleviku jaoks valmis, tutvuge meie uue tooteseeriaga Seeria vastab VOC standardile, mis esitab asjakohaseid nõudeid värvides, kattematerjalides ning emailis leiduvatele lenduvatele orgaanilistele ühenditele.
Kasutades Dynacoat seeria tooteid, võite alati arvestada kõrgeima kvaliteediga, sest te kasutate AkzoNobeli poolt kontrollitud tehnoloogiat, mis on osutunud edukaks üle kogu maailma.
KÕIK MAAILMA VÄRVID
Kui te kasutate Dynacoat materjale, saate juurdepääsu tuhandetele värvivalemitele. Dynacoat värvivalemid on osa ülemaailmsest AkzoNobeli värviprotsessist ning iga uue autovärvi turule tuleku järel on sama värv koheselt Dynacoat MM süsteemis saadaval.
Dynacoat pakub teile soodsa hinnaga võimsaid tööriistu, sealhulgas hulgaliselt värvikomplekte, kromaatilisi valikuid, FD värvikaardipaneele, toonereid, kaarte ning on-line ja fikseeritud tarkvara abil kasutatavaid värvivaliku vahendeid.
Lisaks saate kaasaegse segamismasina kauplusesse – AEML, 60 kohta/1l ja 15 kohta 3,75l. Komplekti kuulub kaal Sartorius PMA 7501.
TOETAGE MEID
Liituge Dynacoat meeskonnaga ning suurendage oma läbimüüki!
Dynacoat meeskonnaga liitumisega kaasnevad ulatuslikud isiklikud ja proaktiivsed müügitoetused, mis on mõeldud selleks, et meie edasimüüjad saaksid edendada Dynacoat toodete müüki.
Meie eesmärgiks on pakkuda kõikidele praegustele ja tulevastele partneritele vajalikku tuge kasvamisel, arenemisel ning uute ettevõtete loomisel. Seetõttu on Dynacoat uhke, et saab partneritele pakkuda lisaväärtust erinevates valdkondades:
  • Müügitugi
  • Tehniline tugi
  • Tugi värvide valimisel
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud