Autode värvimine - Glasurit
ÄRITEGEVUSE EDENDAMINE KOOS TUGEVA KAUBAMÄRGIGA
Professionaalsed lahendused ja esmaklassiline kvaliteet - kombinatsioon nendest kahest faktorist on teinud firmast GLASURIT juhtiva kaubamärgi sõiduautode ja tarbesõidukite taasviimistluse valdkonnas. Meie töö üks eesmärkidest on aidata ka teil edu saavutada. Soovime teie firmale edukat äritegevust!
See on täielikus kooskõlas meie juhtlausega
“ProFit with Glasurit,”
Me hoolitseme autotööstuse valdkonna stabiilsuse ja usaldusväärsuse eest erinevates riikides. Püüame pakkuda ainult parimaid lahendusi ning seetõttu täiendame pidevalt toodete ja teenuste valikut, arvestades tuleviku perspektiive. Pakume uuenduslikke värve, mis annavad suurepärase tulemuse, tõhusaid vahendeid kiireks ning täpseks värvivalikuks ning nõustamisteenuseid, mis aitavad leida võimalusi kokkuhoiuks ning arendamiseks. Meie põhjaliku koolitusprogrammiga võrgustikku kuuluvad koolituskeskused paiknevad kogu maailmas.
Tänu stabiilselt kõrgele kvaliteedile on GLASURIT tooted saanud heakskiidu paljudelt maailma juhtivatelt autotootjatelt. See on veel üks põhjus, miks paljud autoremonditöökojad üle maailma on valinud partneriks firma GLASURIT.

Tulus äri koos firmaga GLASURIT!
ÄRILINE EDU ALGAB EFEKTIIVSUSEST
LASURIT tagab teie tehnilise keskuse tõhusa toimimise ja äriedu tänu suurepäraselt koordineeritud süsteemile, mis koosneb suurepärastest toodetest ja revolutsiooniliste lahendustega teenustest. Võite usaldada ettevõtet, kellel on viimistlemise valdkonnas rohkem kui 100 aastat kogemusi. Vali efektiivne viis edu saavutamiseks!

Igal tööetapile on ette nähtud süsteem Glasurit Ratio System, mis aitab teil säästa aega, materjali ja raha. Kiire värvisobitussüsteem tagab tõhusa töö ja rahulolevad kliendid. Avastage ning arendage oma tehnokeskuse kasutamata potentsiaali süsteemiga Glasurit RATIO Concept Plus ning kasutage meie konsultantide individuaalset lähenemist teie vajadustele. Arendage oma oskusi koos meiega ning te olete alati liidripositsioonil.
SÄÄSTVAD LAHENDUSED TEIE ETTEVÕTTELE
ColorMotion aitab teil saada veelgi edukamaks.
ColorMotion on firma GLASURIT initsiatiiv vastastikuse edu saavutamiseks. Pika rahvusvahelise kogemusega professionaalse partnerina on meie eesmärgiks aidata klientidel saavutada edu täna ja pakkuda uuenduslikke lahendusi tulevikus.
ColorMotion pakub lahendusi, keskendudes kõige olulisemale sektorile teie äritegevuses: infrastruktuur, tootlikkus, inimressursid, turundus, maine ja jätkusuutlikkus.
Selline lahenduste kogum koos ärisuhete loomisega aitab klientidel parandada äritegevust ja suurendada kasumit.
ColorMotion tagab eduka tuleviku!
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud