Autode värvimine - HYMAX
LÜHITUTVUSTUS
Tere tulemast HyMax Automotive Refinishing osakonda General Paint Company, mis üks kiiremini kasvavatest autovärvide ja abimaterjalide tootjatest auto värvimise valdkonnas.
Me usume, et koostöö firmaga HyMax Refinishing pole mitte sihtkoht, vaid teekond. Sellel teel moodustuvad meie ja partnerite vahel tugevad ärisuhted, mis võimaldavad meil üheskoos ületada rangeid nõudeid, mis on seatud meie tegevusele.
Kuulates oma partnerite ideid ja lahendusi, oleme kiiresti suutnud muutuda konkurentsivõimelisemaks oma valdkonna suuremate tarnijate seas.
Oleme seadnud endale eesmärgiks luua ideaalseid tooteid ning me ei ole unustanud, et selle tagatiseks on klientide edu.
Püüame pakutavate toodete kvaliteeti ja väärtust aktiivselt tõsta ning sellega tagame ka pikaajalise edu.

MISSIOON – KVALITEEDIPOLIITIKA – VISIOON
Missioon
Püüame pakkuda autotööstuse viimistlemise valdkonnas usaldusväärseid lahendusi, mis suurendavad töökodade kasumlikkust tänu põhjalikult väljatöötatud kvaliteedi ja hinnaga toodete kasutamisele.
Usume, et peame tänapäeva muutuvatel turgudel olema valmis selleks, et muutuda ja vajadusel nõudlusele kiiresti reageerida.
Soovime pakkuda õigeaegset juurdepääsu kõikidele asjakohastele materjalidele, talentidele ning varustusele selleks, et suurendada protsessi tõhusust ning vältida asjatuid jõupingutusi ja kahjumit.
Loome tõhusa suhtlemisekanali teadmiste jagamiseks ettevõtte sees ning meie tarnijate ja klientide vahel.
Huvigruppide rahulolu tagamiseks rakendame JIT tootmisstrateegia, mis põhineb etapiviisilisel lähenemisel selleks, et teha igal sammul õigeid tegevusi.
Kvaliteedipoliitika
Meie ettevõte pakub lahendusi autode värvitööde tegemiseks. Me kasutame põhjalikult välja arendatud tooteid, mis on hea kvaliteedi ja hinnaga. Meie peamine ülesanne on pakkuda klientidele kasumlikke lahendusi.
Soovime pakkuda oma klientidele:
  • Individuaalseid tooteid ja kõrge kvaliteediga teenuseid
  • Kiireid ja täpseid toiminguid värviteenuste pakkumisel
  • Tellimuste kiiret töötlemist ja tarnimist
Meie klientidele suunatud laiendatud toetusprogramm kujutab endast abi mitme tegevussuunaga ettevõtte loomisel ning aitab tehnilise ettevalmistuse, jaemüügi ning remonditööde korraldamisel.
Meie edu on saavutatud tänu kvaliteedijuhtimissüsteemi pidevale täiustamisele ning kõikide kehtivate seaduste ja määruste jälgimisele.
Visioon
Majandusteaduses on monopol defineeritud kui "ainuõigus kontrollida toodet või teenust, mis võimaldab hindadega manipuleerimist" ning see on ebaseaduslik. Oligopol on isegi juhul kui see on õigustatud, kahjulik hinnakujundamise kett - see on määratletud kui "turumudel, mis kaasneb väikese hulga ettevõtete teatud teenustega, millel on suur mõju hindadele". Tööstuslikud värvimistööd on oligopoolne süsteem, mida juhitakse väikese hulga ettevõtete poolt. Meie visioon on pakkuda kaasaegsetele autode värvimisega tegelevatele ettevõtetele usaldusväärset alternatiivi ning vähendada kontrollivate jõudude suurt mõju kogu maailmas.
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud