Autode värvimine - Spectral
KÕRGEIMA KVALITEEDIGA MATERJALID
SPECTRAL süsteem - see ei ole ainult kõrgeima kvaliteediga toorainest ja uusimate tehnoloogiate abil valmistatud tooted vaid kompleksne tehnoloogia, mis on välja töötatud aastatepikkust kogemust kasutades ning on kontrollitud teaduslikes laboratooriumites.
Üksikud SPECTRAL süsteemi tooted, alustades täiteainetega ja lõpetades kruntide ja lakkidega või spetsiaalsete lisanditega on valitud nii, et nende segunemine oleks optimaalselt sobiv ning värvimistööde vigade arv oleks viidud miinimumini. See võimaldab remonditeenuseid osutada kiiresti ja tõhusalt, tagades samal ajal tehnoloogilise garantii.
SEGAMISSÜSTEEM SPECTRAL BASE
Spectral BASE on kahe komponendiga segamissüsteem. See süsteem kasutab pigmendipastasid ja vaigu sideained, mis võimaldavad valmis segada kuni 50 000 valmisvärvi ning lõputul hulgal kombinatsioone. Pastad ja sideained paigaldatakse kaasaegsele raamile.
Süsteemi iseloomustab väga hea kattevõime, ning see sobib hästi halltoonides krundiga. Tänu kvaliteetsete vaikude ja pigmentide kasutamisele saavutasime suurepärased tehnilised parameetrid, nagu: kiire kuivamisaeg, hea nake aluspinnaga, suurepärane osakeste paiknemine ning suurepärane värvivalik. Selle süsteemi abil on väga lihtne värvimistöid teostada, töö ei võta palju aega ning materjalikulu on väike. Pastade suur valik võimaldab moodustada ka kõige keerukamaid värvikombinatsioone nagu metallikvärv ja pärlmutter. Segada saab ka kahe- või kolmekihilisi värve.
Tänu Spectral BASE uuenduslikule tehnoloogiale saame samast pigmendist toota kahte erinevat baassüsteemi:
  • SB-2000
  • SB-1000
Mille poolest need erinevad?
SB-2000 on süsteem klientidele, kes hindavad kõrget kvaliteeti. Parima katte saavutamisel tekib kokkuhoid juhul kui kasutate vähemalt ühte aluskihti, sest SB-2000 pigmendikontsentratsioon on suur.
SB-1000 on süsteemi SB-2000 lihtsam versioon, mis võimaldab saavutada soodsa hinnaga kvaliteetse tulemuse.
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud