Tööriistad ja seadmed - Tööriistad - Abrex-System
ABREX-SYSTEM
Abrex-System S.r.l. ettevõte Castel Guelfo (Itaalia) on Bologna regioonis tööstuseettevõtete seas esirinnas. Firma on turul aktiivne juba üle 25 aasta ning toodab ja müüb painduvaid abrasiivtarvikuid.
Kaheksakümnendate lõpus alustas firma elektrilistele ning pneumoseadmetele mõeldud ning käsilihvimiseks sobivate lihvimispatjade „Winner” tooteseeria tootmist. Nende toodete abil on firma tugevdanud oma juhtpositsiooni kuivlihvimistoodete tootjate hulgas.
Firma president Luigi Antonio MAZZOLINI, kes asutas Abrex-süsteemi 1982. aastal, ja ekspordimüügijuht Claudio MAZZOLINI ettenägelikkus ning kasutusele võetud ennetavad meetmed viisid üheksakümnendate lõpul toimunud läbimurdeni: põhjalik süvenemine on põhjustanud hüppelise müügikasvu Euroopa riikides.
Lihvimistald "Twister" - Abrex-süsteemi pideva tehnoloogilise uurimistöö lõpptulemus - sai patenteeritud ning sellega tõusis firma Euroopa juhtivaks tootjaks. Uuenduslikkus, tehnoloogia ja kvaliteet - need on vaid mõned sõnad, millega Luigi Antonio MAZZOLINI oma firma tugevusi kirjeldab: "Firma Abrex-System tugevus, mis on viimase kolme aasta jooksul on kasvanud hüppeliselt, põhineb kliendikesksusel, põhjalikul ja üksikasjalikul tootearendusel ja personaliseerimisel. See võimaldab meil pakkuda tooteid, mida iseloomustab sõna «rätsepatoode» ning mis sobivad ideaalselt kõikide klientide vajadustega".
Tuginedes oma tunnustatud liidripositsioonile, võttis Abrex-System vastu uusi väljakutseid, näiteks ehitati kaupade tootmiseks uus tehas ning 2006. aastal osaleti esimesel tööstuslikul Automechanika näitusel Frankfurdis selleks et laiendada oma ärivõimalusi Ida-Euroopas ja Lähis-Ida riikides.
Järgmiseks sammuks on olemasolevate toodete (lihvimistald Sanders, poleerimispadjad) edasiarendus selleks, et kohandada neid uute kasutusvaldkondadega, näiteks paadiehitus ja üldehitus. Samuti mitmekesistame tootevalikut, projekteerides ja lisades uusi tooteid.
"Meie strateegia koostamisel on arvestatud sellega et eesmärgid saavutatakse tänu meie töötajate otsustele ja initsiatiivile ning ka meie ettevõtte üldisele professionaalsusele".
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud