Tööriistad ja seadmed - Tööriistad - IRT curing system
RAHVUSVAHELINE ETTEVÕTE NING TUNTUD TOOTED
IRT süsteemid on jagatud kahte ossa.
IRT Automotive arendab, toodab ja müüb standardtooted, mis on mõeldud värvikauplustele ja autotööstusele. IRT Industrial Curing arendab, toodab ja müüb spetsiaalselt tööstussektorile valmistatud IRT lahendusi. See üksus tegeleb ka IRT tootestandardite ühildamisega. Meie tooted on tuntud kogu maailmas ja need on kõrgelt hinnatud.
IRT on kaubamärk, mis kuulub ettevõttele Hedson Technologies Corporation, mis tegeleb keskkonnatehnikaga ning on maailma juhtiv puhastus-, kuivatus- ja tõsteseadmete tootja.
ASUTATUD AASTAL 1967
Meie toodete väljatöötamine, tootmine ja müük on koondunud meie tehasesse, mis asub Rootsi linnas Vyanersborge. Seal töötati välja ka meie tegevuse alus - peegeldava kullatud kattega infrapuna küttekeha. Selles piirkonnas on pikaajaline kogemus ning põhjalikud teadmised töötamiseks erinevates tööstusharudes. Kõik eritellimusel toodetud seadmed on projekteeritud ja toodetud Vyanersborge linnas. Siin tegeleme ka seadete täiustamise ja olemasolevate toodete adapteerimisega.
Paigaldame IRT seadmeid pidevalt kogu maailmas. Meie meeskonnal on laialdased teadmised sellistes valdkondades nagu elektroonika, mehaanika ja tarkvara ning me aitame klientidel sageli kasutusele võtta energiatarbimise kokkuhoiumeetmeid.
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud