Tööriistad ja seadmed - Tööriistad - Walcom
WALCOM - MEIE INIMESED JA TOOTED RAHULDAVAD TURU NÕUDLUST
Walmec on turul ja partnerluses tegutsenud juba üle 70 aasta. Ettevõtte rajas 1945. aastal üks ettevõtlik käsitööline, kes pani aluse meie suurele värvivalikule. Väga olulisel kohal on partnerlus, mis koosneb dialoogidest, koosolekutest, innovatsioonist ja mis kõige tähtsam, soovist edendada Walmec Company ja kogu turu arengut. Uued tooted ei tähenda ainult usaldusväärsust, kvaliteeti ja teenust – turul olemine ei tähenda mitte ainult turu jälgimist ning uutele nõudmistele vastamist vaid ka võimet pakkuda uuendusi vastavalt tingimustele, õigel ajal, õigete omaduste ja kvaliteediga.
Teenuse kvaliteet, usaldusväärsus ja operatiivsus väljendavad Walmec "missiooni", mis on aluseks ettevõtte toimimisele ning meie ainus eesmärk on säilitada aastakümneid kestnud juhtpositsiooni.
Kvaliteedisertifikaat UNI EN ISO 9001: 2008, mis on firmale Walmec omistatud aastal 1996 rõhutab professionaalsust ja pühendumist, millega ettevõte ja selle personal iga päev töötab. Firma projekteerib ja toodab oma tooteid tehastes S. Lucia di Piave (Treviso) ja Calcio (Bergamo) ning toob turule uusi Itaalias valmistatud tooteid.
Tootmise säilitamine Itaalias võimaldab meil hoida kaubamärgi juurde kuuluvat oskusteavet, mida on loonud meie töötajad, kes on töötanud sellel turul alates 1945. aastast. Kvaliteet, usaldusväärsus, teenindus, pädevus, reageerimisvõime – need on põhiväärtused, mis on meie maal juurdunud, väärtused, mille üle oleme uhked ning me pakume neid kõikidele, kes teavad kuidas seda hinnata. Selles nimekirjas on traditsioonid, innovatsioon, ennastsalgavus ja enesemääramine. Ettevõte soovib sellega näidata, et siirus on rohkem väärt kui rahaline kasu. Tunneme uhkust rohkem kui 100 inimese üle, kes töötavad meie ettevõttes turuvajaduste rahuldamiseks.
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud