Klassikaliste autode värvimine - Glasurit
VÄRVILAHENDUSED TEIE KLASSIKALISELE AUTOLE
Kas teil on suhteliselt uus auto, pealesõjaaegne auto või isegi retroauto? Oma klassikalise auto väärtuse säilitamiseks tuleb investeerida palju aega ja raha kuid rooste ja kriimud võivad auto välimuse rikkuda. Sellisel juhul võib tekkida küsimus, kuidas taastada auto välimus kui originaalvärvi pole enam võimalik leida.
MEIE TEENUSED KLASSIKALISTE AUTODE ENTUSIASTIDELE
Lahenduseks on «GLASURIT Classic Car» autovärvid. Omades üle 100 aasta pikkust kogemust autovärvide tootmisel, pakub GLASURIT maailma kõige põhjalikumat autovärvide valikut! See tähendab, et me saame teile pakkuda professionaalset abi kõikides klassikaliste autode värvi puudutavates küsimustes.
Selle uue teenuse abil saate kiiresti taastada oma auto välimuse - ükskõik, kas masin nõuab täielikku üle värvimist või lihtsalt värviparandusi.
KLASSIKALISED AUTOD – TEIE KIRG?
Meie kodulehel www.classiccarcolors.com leiduv otsingusüsteem aitab teil leida õige värvi. Samuti leiate lingid GLASURIT kauplustele, mis on spetsialiseerunud klassikaliste autode remondi. Lisaks saate leida lähima töökoja, kus saate kiiresti ja täpselt taastada oma “kaunitari” välimuse.
Loodame, et te saate jätkuvalt nautida oma klassikalist autot!
Võtke meiega ühendust
© Glasur Grupp OÜ 2016. Kõik õigused kaitstud .
Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni kasutamine on ilma kirjaliku loata rangelt keelatud